Rüyada arkadaştan sigara istemek

Rüyada arkadaştan sigara istemek helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına alamet eder.

Rüyada arkadaştan sigara istemek gördüyseniz:

  • Duygusal veya maddi konularda tartışmalardan kaçmakta fayda var.

Rüyada arkadaştan sigara istemek çok güzel adımlar atılacağına, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaştan sigara almak alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, kurulu bir düzene sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada hiç sigara içmeyen birini sigara içerken görmek ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine, birçok açıdan sıkıntılarla dolu bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada sigara içmeyen birini sigara içerken görmek olması için allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine alamet eder.

Rüyada arkadaştan et almak hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada arkadaştan korkmak içinin ferahlayacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine delalet eder.

Rüyada sigara kullanmayan birinin sigara içmesi zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, başarısızlığa düşeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına inanılır.

Rüyada arkadaştan özür dilemek illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments