Rüyada başka birini sevdiğini görmek

Rüyada başka birini sevdiğini görmek kişinin sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede nihayete ereceğine, arzularının yerine geleceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, kişinin hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada başka birini sevdiğini gördüyseniz:

  • Bazı konular hassasiyet gerektiriyor.

Rüyada başka birini sevdiğini görmek maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, çok iyi mevkilere geleceğine ve çok saygın bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kocanın başka birini sevdiğini görmek ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine, büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin başka birini sevdiğini görmek iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin başka birini sevdiğini görmek ne yapsa, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına delalet eder.

Rüyada başka birini sevdiğini söylemek kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin başka birini sevdiğini söylemesi büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin başka birini sevdiğini söylemesi yarınlara bakacağına, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada sevdiğinin başka birini sevdiğini görmek gözyaşına boğulacağına, ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.