Rüyada kapı merceğinden bakmak

Rüyada kapı merceğinden bakmak makam ve rütbe edineceğine, aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, rüya sahibinin yalnızlaşacağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, üzüntülerin son bulacağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kapı merceğinden bakmak gördüyseniz:

  • Ani gelişmeler belli bir girişiminizi hızlandırabilir ya da kar elde edeceğiniz bir yöne ilerlemeniz için neden oluşturabilir.

Rüyada kapı merceğinden bakmak zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada kapı kapı yemek dağıtmak ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kapı içinde kapı görmek güçsüz ve nefessiz kalacağına, insanların takdirine mazhar olacağına alamet eder.

Rüyada kapı üstüne kapı açmak rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına delalettir.

Rüyada kapı kapı dolaşmak işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada kapı ve değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, gelişim içine girileceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada mor kapı yaptıkları her işte emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alacaklarına, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine delalettir.

Rüyada kapı taşlanması muradının gerçekleşeceğine, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments