Rüyada patronun ağlatması

Rüyada patronun ağlatması maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, manevi olarak çok yıpranılacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, çok büyük miktarda para elde edeceğine, bu para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına delalettir.

Rüyada patronun ağlatması gördüyseniz:

  • Sezgilerle ilerlemeniz sizin için risk oluşturabilir.

Rüyada patronun su istemesi ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına, şaşkın olacağına alamet etmektedir.

Rüyada patronun vurması sorunların gittikçe artacağına ancak bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bu durumların üstesinden gelineceğine, kötü günler yaşanacağına işarettir.

Rüyada patronun ev vermesi çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada patronun bir şey istemesi aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine alamet eder.

Rüyada patronun bağırması borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine, önün açılacağına işarettir.

Rüyada patronun övmesi derdin ve sıkıntının biteceğine, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine işaret eder.

Rüyada patronun evlenmesi yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine, yüzünün de yerlere düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada patronun asılması yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, kurulan ortaklıkların yeni kapılar açacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.