Rüyada serçe parmak kopması

Rüyada serçe parmak kopması amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, yılmayacağına, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, büyük sorunlar yaşayacağı bir dönemi neredeyse hiç zarar görmeden atlatacağına, kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine ve engellerin ortadan kalkacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına alamet etmektedir.

Rüyada serçe parmak kopması gördüyseniz:

  • Bazı planlarınızın üzerinden geçilmesi gerekiyor olabilir.

Rüyada serçe parmak kanaması yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına, rahatsızlıkların tedavi edileceğine işarettir.

Rüyada serçe parmak kopması mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde yeni çalışmalar ve projeler ortaya konulacağına ve verilen bir söz üzerine büyük mutluluk verecek bir sürpriz yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada serçe parmak tırnağı şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, yeni maddi kapıların size açılacağın alamet eder.

Rüyada serçe parmak derisinin soyulması ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına işarettir.

Rüyada ayak serçe parmak görmek kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada serçe parmak ucunun kopması gün yüzü görmeyeceğine, her zaman çok üzgün olacağına, kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine ve hayatının toparlanacağına işaret eder.

Rüyada kopmuş serçe parmak görmek maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine, sözler sarf edeceğine delalettir.

Rüyada serçe parmak aynı karşılığı alamayacağına, eski huzurun yeniden sağlanacağına işarettir.