Rüyada sevgilim beni bıraktı

Rüyada sevgilim beni bıraktı endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, sorunların tek kalemde silineceğine, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilim beni bıraktı gördüyseniz:

  • İyi hesaplanmamış veya ani değişiklikler yapmanız durumunda size güvenen bir kişiyle aranızda problemler yaşanabilir.

Rüyada sevgilim beni aldatması işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilim beni takmıyor işlerinin hafifleyeceğine ve hayatının kolaylaşacağına, ticaretinin de hızlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilim beni bıraktı sorunların zor bir durum yaşatacağına, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilim beni umursamıyor kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına, hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, bunun yerine kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilim beni kurtardı imkanlarının artacağına, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilim beni kaçırıyordu sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilim beni aldatıyordu sonucun kişi için hayırlı olacağına, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilim beni aramasi bol kazanç elde edeceğine, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments