Rüyada sevgilim beni takmıyor

Rüyada sevgilim beni takmıyor dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güçlü ve dimdik şekilde ayakta duracağına, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, kendi hayatının dışında çevresindeki insanların yaşamlarında pek çok musibete şahitlik edeceğine, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine işaret eder.

Rüyada sevgilim beni takmıyor gördüyseniz:

  • Olayların siz müdahale etmeden önce halledilmesi zor bir hal almasına izin vermemenizde fayda var.

Rüyada sevgilim beni aldatması işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilim beni umursamıyor büyük bir sorunla karşılaşmazsa eğer herhangi zarara uğramayacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine inanılır.

Rüyada sevgilim beni kurtardı maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, çok sevineceği olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada sevgilim beni takmıyor bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına yorulur.

Rüyada sevgilim beni bıraktı karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına, ticarette öne geçeceğine, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına delalet eder.

Rüyada sevgilim beni istemeye geldi elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi de bileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilim beni tanımadı yeni lezzetlerin tadına varacağına, hayatının da güzellikler içinde geçeceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilim beni öptü uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments