Rüyada sevgilim beni umursamıyor

Rüyada sevgilim beni umursamıyor kaza ve belaların çıkmayacağına, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine delalettir.

Rüyada sevgilim beni umursamıyor gördüyseniz:

  • Ufak tefek işler için emek harcamaya gerek olmayabilir.

Rüyada sevgilim beni bıraktı rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgilim beni aldatması huzura ve rahata kavuşacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına işaret eder.

Rüyada sevgilim beni takmıyor kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilim beni kurtardı çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, kişinin sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine işarettir.

Rüyada sevgilim beni umursamıyor zarar edilen işlerin düzeleceğine, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilim beni öptü işlerinde yeni bir sayfa açacağına, rüyayı gören kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilim beni tanımadı değer göreceğine, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilim beni engelledi kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
can

Rüyamda trendeyim sanki yurt dışına çıkıyorum yabancı bir yere gittiğimi görüyorum. Bir an bakıyorum eski nişanlım da trende ama o beni görmüyor mutlu ve gayet iyi keyfi yerinde . Sonra tren duruyor ve indim etrafıma bakıyorum kimse yok yurt dışından tanıdıklarımı arıyorum beni almaları için kimseye ulaşamıyorum. Bir an eski tanıdığım bir kadını gördüm beni evine götürdü ona sarılıp ağlamaya başladım . Sonra uyandım .