Rüyada sevgilim beni aldatması

Rüyada sevgilim beni aldatması çok yüklü kazançlar elde edileceğine, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, ticaretin önünün açılacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, bu durumlardan kurtulmak ve bu sıkıntıları çözmek için yeni yollar arayacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada sevgilim beni aldatması gördüyseniz:

  • Hatırlatmaları biraz ertelemek daha doğru olabilir.

Rüyada sevgilim beni takmıyor uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, ortaklık kurulan kişilerle büyük tartışmalar yaşanacağına inanılır.

Rüyada sevgilim beni bıraktı sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine, işlerinin açılacağına, hayatının yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgilim beni umursamıyor büyük miktarda kazanç elde edeceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına işaret eder.

Rüyada sevgilim beni aldatması insanlardan takdir toplayacağına, hak ettiği mutluluğu yakalayacağına delalet eder.

Rüyada sevgilim beni kurtardı çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilim beni tanımadı yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada sevgilim beni istemeye geldi endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilim beni aldatıyordu satışların düşeceğine, her türlü kötülükten uzakdurulacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments