Rüyada akrabayı yanağından öpmek

Rüyada akrabayı yanağından öpmek dargınların da yeniden bir araya geleceğine, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, maddi açıdan iyi bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada akrabayı yanağından öpmek gördüyseniz:

  • Maddi anlamda risk almak veya gereğinden fazla harcama yapmak sorun yaratabilir.

Rüyada akrabayı yanağından öpmek zor da olsa bazı kararlar vereceğine, dinlenmek için zaman yaratılmazsa bir süre sonra vücudun iflas edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yanağından öpmek ticaretinin genişleyeceğine, hatta gerekirse bu uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine delalettir.

Rüyada bir kadının yanağından öpmesi ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine alamet eder.

Rüyada bi kızı yanağından öpmek kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına, aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kayınvalideyi yanağından öpmek yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına tabir olunur.

Rüyada eski eşi yanağından öpmek eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada bir erkeğin yanağından öpmek çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine delalettir.

Rüyada arkadaşının yanağından öpmesi yaşadığı pişmanlıkların son bulacağına, yerinde saymayacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.