Rüyada eşinin uzak durması

Rüyada eşinin uzak durması iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, ticaret ehli kişi olacağına, insanlara iş öğreteceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerinin bollaşacağına, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sevilen bir eşyanın çalınacağına, şansın kapanacağına, bunun kendisine büyük mutluluk ve cesaret olacağına, güvendiği ve inandığı kişiler nedeni ile çok pişman olup, kendisine kızacağına alamet eder.

Rüyada eşinin uzak durması gördüyseniz:

  • Bazı konular somutlaşmaya veya gerçekler kendini göstermeye başlıyor.

Rüyada eşinin uzak durması yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin uzak bir yere gittiğini görmek dertlerin kısa zamanda biteceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada uzak köy görmek sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine delalettir.

Rüyada uzak durmak hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına tabir olunur.

Rüyada uzak bir yola gitmek kısmetin ve şansın açılacağına, iş güç sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzak bir akrabayı görmek işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına, yeni bir haneye sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada uzak bir yerden gelmek uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada uzak diyarlara gitmek eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına,  yeni bir hayat kurulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, büyük başarıya ulaşılacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

One thought on “Rüyada eşinin uzak durması

  1. Ruyamda esim benden uzak duruyor.markete giriyor ve sesleniyor bir uyluk et alayimmi diye bende hayir doyorum.sonra bir yastigin altinda araba anahtari ve bordo pakette kazak goruyorum binlari esim gizlemis .

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.