Rüyada üzerine kaka atılması

Rüyada üzerine kaka atılması şansının her zaman yaver gideceğine, kişinin allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, günü birlik tatillere çıkacağına, kendisine bu süreç içinde maddi ve manevi açıdan destek veren, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, memur ise terfi edeceğine, zahmete ve derde düşeceğine, rızkının genişleyeceğine, kasasının ağırlaşacağına, kişininsessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına işaret eder.

Rüyada üzerine kaka atılması gördüyseniz:

  • Bol bol sosyalleşmekte fayda var.

Rüyada üzerine kaka atılması başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına delalettir.

Rüyada üzerine kaka yapilmasi büyük fırsatlar yakalayacağına, bu fırsatları düzgün bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazançlar elde edeceğine, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine delalettir.

Rüyada bebek üzerine kaka yapması bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin üzerine kaka yapmak alım gücünü yitireceğine, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, verilen sözlerin tutulacağına işaret eder.

Rüyada üzerine kaka bulaşması manevi olarak çökmekle kalmayacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine inanılır.

Rüyada halı üzerine kaka yapmak karamsar olacağına, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin üzerine kaka yapması sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, kazancının günden güne artacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, hiçbir sorun yaşanmayacağına delalettir.

Rüyada üzerine kaka yaptığını görmek çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments