Rüyada patronun annesini görmek

Rüyada patronun annesini görmek sorunların çözümü için sürekli kendisine danışılacağına, kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, kötü kişilere yakın olacağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, işlerin büyük başarılar getireceğine inanılır.

Rüyada patronun annesini gördüyseniz:

  • Kendinizi olayların merkezinde görebilir, bazı olayların gidişatını etkilemek için gerekli gücü kendinizde bulabilirsiniz.

Rüyada patronun annesini görmek maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine işaret eder.

Rüyada eski patronun annesini görmek yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada patronun konuşması çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, ticarette çok başarılı olup, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada patronun çek vermesi yaptığı çalışmaların rağbet görmeyeceğine, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada patronun ağlatması yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, işini bırakıp ailesinin yanına dönmeyi düşüneceğine işarettir.

Rüyada patronun bir şey istemesi planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına delalettir.

Rüyada patronun su istemesi atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına işarettir.

Rüyada patronun görmek rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine, kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

3 yorum “Rüyada patronun annesini görmek

  1. Rüyamda patronun annesi işyerine gelmiş ve kilere girmiş bakmış bir koku var sonra bitgin bi halde kapıya dayamış sırtını ve ben onu görünce birşeymi oldu neyin var diyip sarıldım o da bana kilerden bir koku geldiğini anlattı ve bende kilerin içinde herşey var kapısını kapatıyoruz sıcak oluyor içindeki sebzeler turp falan var çürümüş se onların kokusudur diyorum bakarım ben şimdi .sana birşey oldu diye korktum böyle bitkin halsiz dedim daha sonra içeri gitti

    • Habr-ül Menâm der ki,
      Görülen rüya hayata, rahatlamaya ve verimliliğe tabir olunur. Rüya alimlerine göre hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine; çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına; hayatının bereketli ve verimli olacağına delalet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.